Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση Πεζοπορία |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio Diogo 28 τ.μ. Απέχει σχεδόν 2 χλμ. από την Παραλία Santo Antonio. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi, ενώ όσοι έχουν αυτοκίνητο έχουν στη διάθεση τους ιδιωτική στάθμευση που βρίσκεται στον χώρο.
Camassari είναι 20 λεπτά με το αυτοκίνητο. Παρεκκλήσι Nossa Senhora dos Prazeres βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio παρέχει μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για τη μεγαλύτερη άνεση σας.
Αυτό το διαμέρισμα παρέχει μικρή κουζίνα για αυτοεξυπηρέτηση.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ponto de partida de kayak750 μ.
- Sauipe Eco Park3,1 χλμ.
- Παραλία Praia de Santo Antonio1,4 χλμ.
- Ponto de chegada de kayak4,3 χλμ.
- Αμμόλογοι Diogo1,1 χλμ.
- Παραλία Imbassai3,6 χλμ.
- Imbasai1,9 χλμ.
- η Βίλα Νόβα ντα Πράια2,9 χλμ.
- Mangobrazil4,4 χλμ.
- Cachoeira Dona Zilda4,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes74 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Κατάδυση
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio αποτελεί 31$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio;
Το το διαμέρισμα Dunas Apart Refugio Completo A 1Km Praia De St Antonio παρέχει ιδιωτική στάθμευση.